Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 18:25 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 17 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 16:00 , Širvintos
2023-07-08 | 21 turas | Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 1250

21-ajame „Optibet A lygos“ ture FA „Šiauliai“ dramatiškose rungtynėse įveikė Marijampolės „Sūduvą“ rezultatu 3:2 (1:1).

17-ąją rungtynių minutę marijampoliečiai pasinaudojo aikštės šeimininkų klaida ir uždirbo standartinę situaciją, kuri ir virto pirmuoju įvarčiu. Oleksijaus Zbunio smūgį atrėmė Lukas Paukštė, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubo bei jį į vartus nukreipė Artemas Kovbasa.

Kėlinio pabaigoje nelaimė ištiko sūduviečių futbolininkus – Augustas Dubickas nesusikalbėjo su vartininku Viliumi Stebriu ir vidurio gynėjas nukreipė kamuolį į savus vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje Oleksijaus Ščebetuno smūgiuotas kamuolys sudrebino skersinį ir marijampoliečių laimei nusileido už galinės linijos.

87-ąją minutę O. Zbunis pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o po keitimo aikštėje pasirodęs Meinardas Mikulėnas pasiuntė į euforiją visus marijampoliečių sirgalius ir išvedė „Sūduvą“ į priekį rezultatu 2:1.

Paskutinę pagrindinio laiko minutę žodį tarė Eligijus Jankauskas. Jis smūgiu nuo baudos aikštelės linijos pasiuntė kamuolį į viršutinį tolimąjį vartų kampą ir rezultatą išlygino 2:2.

Neįtikėtina rungtynių pabaiga ir paskutinę pridėto laiko minutę pelnytas Gabrieliaus Micevičiaus įvartis leido šiauliečiams švęsti pergalę.

Po šios pergalės FA „Šiauliai“ su 43 taškais žengia treti, o marijampoliečiai su 18 taškų – aštunti.