11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2023-07-06 | 21 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 736

21-asis „Optibet A lygos“ turas startavo sostinėje, kurioje Vilniaus „Žalgiris“ susikovė su Vilniaus „Riteriais“.

Žalgiriečiai pratęsė sėkmingą atkarpą sostinės derbiuose – žaliai balti užtikrintą pergalę šventė rezultatu 3:0 (1:0).

Pirmąją pavojingą progą praėjus kiek daugiau nei pusei kėlinio susikūrė žalgiriečiai – baudos aikštelės prieigose kamuolio iš Jurijaus Kendyšo sulaukęs Donatas Kazlauskas vienu lietimu susistabdė kamuolį bei atliko smūgį į vartų plotą, tačiau Armantas Vitkauskas buvo užsiėmęs gerą poziciją bei sužaidė užtikrintai.

36-ąją minutę suklydo A. Vitkauskas, kuris baudos aukštelėje, bandydamas pasiekti kamuolį, susidūrė su komandos draugu, o šia situacija pasinaudojęs Stipe Vučuras pelnė įvartį.

Prasidėjus antrajai rungtynių daliai, šalies čempionai pelnė dar vieną šio mačo įvartį, kai po J. Kendyšo perdavimo greičio savybes pademonstravęs Mathiasas Oyewusi išsiskyrė taikliu smūgiu.

Tiksint paskutinei pagrindinio laiko minutei krito 3-iasis žaliai baltų įvartis, kai po gražios žalgiriečių kombinacijos kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Ovidijus Verbickas, rezultatyviu perdavimu prisidėjo Yukiyoshi Karashima.

Po 21-ojo „Optibet A lygos“ turo „Žalgiris“ su 49 taškais, bent jau laikinai, pavijo „Panevėžį“, tuo tarpu dar vieną nesėkmę patyrę „Riteriai“ savo kraityje turi 14 taškų bei rikiuojasi devinti.