2023-06-11 | 18 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 1969

Gausiai LFF stadione susirinkę Vilniaus „Žalgirio“ sirgaliai išvydo atkaklią savo palaikomos komandos ir Alytaus DFK „Dainava“ dvikovą.

18-ajame „Optibet A lygos“ ture Lietuvos čempionas „Žalgiris“ rezultatu 0:0 išsiskyrė taikiai su „Dainavos“ futbolininkais.

Gaisras prie alytiškių vartų kilo jau pirmąją rungtynių minutę – Adama Fofana smūgį atrėmė vartininkas Vincentas Šarkauskas, o Mathiaso Oyewusi bandymą blokavo gynėjai.

Pirmajame kėlinyje iniciatyvą turėjo žalgiriečiai, tačiau nei jiems, nei alytiškiams įvarčio pasiekti ir išsiveržti į priekį nepavyko.

55-ąją minutę „Dainavos“ išpuolis baigėsi pavojingu Aarono Olugbogi smūgiu iš už baudos aikštelės, tiesa, kamuolys prašvilpė pro šalį.

Antrojo kėlinio viduryje baudos aikštelėje visiškai netrukdomas smūgiavo Ovidijus Verbickas, bet komandą puikiai išgelbėjo V. Šarkauskas. Po kelių akimirkų ir vėl įvykių centre atsidūrė tas pats O. Verbickas – sulaukęs puikaus perdavimo iš aikštės gilumos sėkmingai į kamuolį nepataikė.

Po šių lygiųjų žalgiriečiai ir vėl susilygino taškais su antroje vietoje esančia FA „Šiauliai“, o „Dainava“ su 21 tašku žengia šešta.