2023-05-13 | 13 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 850

„Optibet A lygoje“ į pergalingą ritmą sugrįžo Alytaus DFK „Dainava“, pasiekusi įspūdingą pergalę savo sirgalių akivaizdoje.

13-ajame ture dainaviečiai pasiuntė į nokautą Vilniaus „Riterius“ – 5:0 (1:0).

Pirmame kėlinyje abi ekipos daug pavojingų epizodų nesukūrė. Klampioje pirmoje mačo pusėje „Dainava“ išsiveržė į priekį 37-ąją minutę, kai po Artemo Radčenkos perdavimo galva taikliai smūgiavo Klavas Kramenas.

Po pertraukos svečiai ir toliau klimpo, o dainaviečiai smaginosi puolime. 54-ąją minutę antrame mače iš eilės pasižymėjo Ernestas Stočkūnas, sulaukęs Peterio Ademo perdavimo, po 12 minučių kontratakos metu fantastišku smūgiu išsiskyrė Aaronas Olugbogi.

Tai nebuvo viskas: 80-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Artiomas Baftalovskis taikliai smūgiavo į artimąjį vartų kampą, savo ruožtu, 87-ąją minutę A. Olugbogi džiaugėsi dubliu.

Po šio mačo Alytaus ekipa su 17 taškų pakilo į 5-ąją vietą, „Riteriai“ liko su 10 taškų.