9 turas / Bal 20 , Šiauliai
9 turas / Bal 21 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius
2023-05-03 | 12 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 250

„Optibet A lygos“ 12-ajame ture vyko antrasis šio sezono Vilniaus derbis, kuriame pergalę šventė žalgiriečiai.

LFF stadione sostinės derbis tarp „Riterių“ ir „Žalgirio“ baigėsi pastarojo pergale rezultatu 2:0 (0:0).

Pirmasis pavojus beldėsi į „Riterių“ vartus – Mathiaso Oyewusi reidas ir pavojingas perdavimas į baudos aikštelę, tiesa, perdavimą nutraukė Milošas Spasičius. 32-ąją rungtynių minutę M. Oyewusi turėjo puikią progą išvesti komandą į priekį, tačiau jo atliktą smūgį atrėmė Armantas Vitkauskas.

33-iąją minutę Petaras Mamičius baudos aikštelėje sužaidė ranka, dėl ko Ebuka Onah stojo prie 11 metrų žymos. Po jo atlikto smūgio kamuolys vartuose neatsidūrė, tam sutrukdė įspūdingus sugebėjimus demonstravęs vartų sargas Edvinas Gertmonas.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, įspūdingu smūgiu iš toli pasižymėjo Mario Paveličius ir išvedė žalgiriečius į priekį.

65-ąją minutę puikią progą lyginti rezultatą turėjo „Riteriai“ – greitos atakos metu Colinas Odutayo perdavė kamuolį E. Onah, pastarasis, atsidūręs prieš vartininką, turėjo galimybę pelnyti įvartį, tačiau atliktas smūgis skriejo tiesiai į vartininką.

Savo pirmąjį įvartį šiame sezone pelnė Donatas Kazlauskas – M. Paveličiaus perdavimas į baudos aikštelę ir taiklus D. Kazlausko smūgis galva joje.

Po pergalės žalgiriečiai turi 26 taškus ir rikiuojasi trečioje lentelės vietoje, o „Riteriai“ su 10 taškų užima aštuntą poziciją.