2023-04-08 | 7 turas | „Žemynos“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 700

„Optibet A lygos“ 7-ojo turo startą įprasmino įdomi kova tarp „Panevėžio“ bei Vilniaus „Žalgirio“ su aikštėje pasirodžiusiu Jurijumi Kendyšu.

Čempionato lyderiai pergalių serijos nepratęsė, tačiau atrodė solidžiai ir dvikova baigėsi be įvarčių – 0:0.

Pirmame kėlinyje atkarpomis iniciatyva priklausė tai vienai, tai kitai komandai. Po smūgį šalia vartų atliko Arni Vilhjalmssonas bei Ariagneris Smithas, o 14-ąją minutę buvo atliktas priverstinis keitimas – vietoje Nassimo Hnido aikštėje pasirodė debiutavęs Stipe Vučuras.

Kiek vėliau ilgiau kamuolį kontroliavo „Žalgiris“, tačiau šeimininkai surengė ne vieną pavojingą išpuolį. A. Smithas iššoko prieš Edviną Gertmoną, tačiau šiame sezone pirmą sykį žaidęs vartų sargas išgelbėjo komandą. Be to, E. Gertmonas atrėmė Jovano Čadženovičiaus smūgį galva ir A. Smitho bandymą atakuoti pažeme.

Kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ ilgiau kontroliavo kamuolį – po Petaro Mamičiaus atliktos standartinės situacijos kamuolys atsimušė į skersinį.

Po pertraukos kurį laiką iniciatyva priklausė „Panevėžiui“. Standartinės padėties metu arti tikslo buvo Linas Klimavičius, tačiau jo smūgį atrėmė E. Gertmonas. Kėlinio viduryje įspūdingą reidą atliko A. Smithas, visgi, išpuolis įvarčiu nevirto – kamuolys skriejo pro šalį.

Strategas Gino Lettieri taip pat turėjo atlikti priverstinį keitimą, kai teko pakeisti mačo negalėjusį tęsti Romaną Mirošnyką. „Žalgiris“ susikūrė neblogų progų, tačiau smūgiai buvo blokuoti ir rezultatas nepasikeitė.

Pirmaujantys panevėžiečiai po šio mačo turi 19 taškų ir 8 taškais lenkia 3-ioje vietoje žengiantį čempioną.