9 turas / Bal 20 , Šiauliai
9 turas / Bal 21 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius
2023-04-05 | 6 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 572

Paskutinėse trečiadienio vakaro rungtynėse į kovą stojo Marijampolės „Sūduva“ ir Alytaus DFK „Dainava“.

6-ąjį „Optibet A lygos“ turą vainikavo marijampoliečių pergalė namų tvirtovėje rezultatu 2:0 (1:0).

Pirmasis pavojingas išpuolis buvo sukurtas namuose žaidžiančios komandos – Levanas Mačarašvilis smūgiavo iš toli, tačiau „Dainavos“ vartų sargas sužaidė nepriekaištingai.

Idealią progą turėjo „Dainavos“ komanda – po pakelto kamuolio į baudos aikštelę smūgiavo Peteris Ademo, marijampoliečių laimei, smūgis buvo netikslus.

20-ąją minutę po vartininko atmušto smūgio puikią poziciją baudos aikštelėje užsiėmęs Aivaras Emsis išvedė „Sūduvą“ į priekį.

66-ąją minutę Aaronas Olugbogi atliko stiprų smūgį į vartų plotą ir privertė Giedrių Zenkevičių gelbėti savo komandą.

Sūduviečiams pavyko įtvirtinti savo pranašumą: 72-ąją minutę po pakelto kampinio Oyinlola Kayode įmušė įvartį ir įtvirtino pranašumą. Maža to, pagrindinio laiko pabaigoje Dovydo Lastausko auklėtiniai turėjo puikią galimybę rezultatą paversti triuškinančiu, tačiau L. Mačarašvilio bandymą atrėmė Vincentas Šarkauskas.

Po šio mačo „Sūduva“ su 6 taškais rikiuojasi septintoje vietoje, o „Dainava“ lieka šešta su 8 taškais.