2023-03-19 | 4 turas | „Žemynos“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 970

„Optibet A lygos“ lyderiu toliau išlieka pirmą kartą šį sezoną namų aikštėje rungtyniavęs „Panevėžys“.

4-ojo turo akistatoje Gino Lettieri treniruojamas klubas nugalėjo praėjusio sezono vicečempioną „Kauno Žalgirį“ rezultatu 2:1 (0:1).

Rungtynės nuo pirmųjų minučių prasidėjo aktyviai – 6-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ klydo gynyboje ir gerą progą pelnyti įvartį turėjo panevėžiečių saugas Wandersonas Melo, tačiau smūgis skriejo šalia virpsto.

Žaliai balti taip pat susikūrė pavojingų progų – 12-ąją minutę smūgį link vartų atliko Artūras Dolžnikovas, bet į vartų plotą nepataikė, o praėjus kelioms minutėms Grato Sirgėdo tolimas smūgis skriejo virš „Panevėžio“ vartų.

Po Martyno Dapkaus klaidos gynyboje pavojingai atakavo saugas Jeffrey Sarpongas, bet kamuolys vartų tinkle neatsidūrė.

45-ąją minutę greito išpuolio metu ispanas Xabi Auzmendi taikliai smūgiavo pažeme ir išvedė kauniečius į priekį.

57-ąją minutę „Kauno Žalgirio“ gynėjas M. Dapkus baudos aikštelėje sužaidė ranka, o teisėjo paskirtą baudinį realizavo Jovanas Čadženovičius. Praėjus dar pusvalandžiui, po puikaus Sebastiano Rincono perdavimo Ariagneris Smithas įmušė įvartį ir išvedė panevėžiečius į priekį

Rungtynių pabaigoje „Kauno Žalgiris“ turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, tačiau „Panevėžio“ vartininkas Vytautas Černiauskas atrėmė Brahimo Konate smūgį galva.

Po pergalės prieš žaliai baltus „Panevėžys“ ir toliau išlieka lentelės viršūnėje su 12 taškų. „Kauno Žalgiris“ savo kraityje turi 5 taškus.