2023-03-15 | 3 turas | „Sportima“ | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 250

Šio sezono „Optibet A lygoje“ nebeliko komandų, kurios nebūtų iškovojusios taškų.

3-iojo turo akistata Vilniuje tarp vietos „Riterių“ bei Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkų baigėsi lygiosiomis – 0:0.

Neretai veržliai paskutinėje atakos fazėje žaidę dainaviečiai turėjo gerą progą, kai smūgiavo Aaronas Olugbogi, tačiau jo smūgį pažeme atrėmė Armantas Vitkauskas. Šio dueto akistata ir vėl įvyko antrame kėlinyje – tada A. Vitkauskas taip pat sužaidė sėkmingai.

„Riteriai“ ne kartą aštriau atakavo standartinių padėčių metu, svečiai po pertraukos išsiskyrė pavojingu Gusto Zabitos tolimu smūgiu, o paskutinės atakos metu Šerali Juldaševas galva mušė tiesiai į A. Vitkauską.

Sostinės klubo gretose debiutavo neseniai komandą papildęs ispanas Ianas Soleras.

Vilniaus ekipa su tašku rikiuojasi dešimta, Alytaus klubas turi 4 taškus.