2022-10-30 | 34 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 500

Banguotai pastaruoju metu „Optibet A lygoje“ rungtyniaujantis „Panevėžys“ džiaugėsi itin svarbiu laimėjimu namuose.

Aukštaitijos sostinės atstovai 34-ajame ture 3:1 (2:1) nugalėjo tiesioginį konkurentą lenktynėse dėl medalių – Kauno rajono „Hegelmann“.

Dvikovos pradžioje vienas po kito pasipylė įvarčiai. Po Ariagnerio Smitho perdavimo kamuolys atsimušė į Klaudijaus Upsto ranktą – teisėjo skirtą baudinį 7-ąją minutę realizavo Jovanas Čadženovičius, kuriam tai buvo pirmasis įvartis Lietuvos čempionate.

Po 10 minučių iššovė Elivelto: brazilas surengė puikų reidą, įsiveržė į baudos aikštelę bei galingu smūgiu nuginklavo Igną Plūką. Tiesa, vos po poros minučių Alexas Souza atliko perdavimą iš kairiojo krašto – kamuolys nepalietė nė vieno žaidėjo ir atsidūrė vartuose.

Antrame kėlinyje panevėžiečiai skyrė daugiau dėmesio gynybai, o svečiai turėjo porą dėkingų šansų. A. Souzos tolimas smūgis po rikošeto sudrebino vartų konstrukciją, savo ruožtu, Augustino Klimavičiaus bandymą neutralizavo puikiai sužaidęs Rafaelis Broetto.

Kiek vėliau komandos apsikeitė šūviais iš tolimesnės distancijos, taip pat netrūko emocijų – už ginčus su teisėju raudoną kortelę gavo ir buvo pašalintas „Hegelmann“ ekipos vyr. treneris Andrius Skerla.

Šeimininkai gausiomis pajėgomis bėgo į kontratakas – viena iš jų baigėsi trečiuoju įvarčiu. Penktą pridėto laiko minutę Jeffrey Sarpongas puikiai suklaidino du varžovus bei džiaugėsi įvarčiu.

Tai leido panevėžiečiams su 55 taškais pakilti į 4-ąją poziciją, dviem mačais daugiau sužaidę mėlynai balti žengia antri su 57 taškais.