2022-06-25 | 17 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 150

Šeštadienį „Optibet A lygoje“ tęsėsi 17-ojo turo kovos. Vieni čempionato lyderių Kauno raj. „Hegelmann“ sugrįžo į pergalių kelią bei svečiuose 3:0 (2:0) nepaliko vilčių Vilniaus „Riteriams“.

Nors rungtynes kiek aktyviau pradėjo šeimininkai, kauniečiai išsiveržė į priekį pirmieji. 8 minutę Vilius Armanavičius atliko skersą perdavimą link tolimojo virpsto, o netoliese lūkuriavęs Alexas Souza tiksliai smūgiavo kamuolį į vartus.

Įmušę įvartį „Hegelmann“ jautėsi komfortabiliai ir 26 minutę padvigubino pranašumą. Vilniečiai suklydo prie savo baudos aikštelės, o po V. Armanavičiaus perdavimo savo šanso įmušti nepraleido Augustinas Klimavičius.

„Riteriai“ pirmajame kėlinyje dažnai klydo, o prie varžovų vartų jų puolimas dažnai buvo bedantis. Bene ambicingiausią galimybę susikūrė Artūras Dolžnikovas, bet jo smūgis problemų vartininkui nesukėlė.

Po pertraukos „Hegelmann“ pavertė savo pranašumą triuškinamu. 62 minutę komandinėje atakoje A. Klimavičius vienu lietimu puikiai išpildė A. Souzos perdavimą iš dešiniojo krašto.

Andriaus Skerlos auklėtiniai terorizavo šeimininkų gynybą ir toliau, tačiau kokybiškumo užbaigiant atakas pritrūko. „Riterių“ gretose išsiskyrė Gytis Paulauskas ir Dmytro Bilonogas, kurių bandymai buvo nesėkmingi.

Pergalę iškovoję „Hegelmann“ (33 tšk.) futbolininkai susilygino taškais su antroje vietoje žengiančiu „Panevėžiu“. „Riteriai“ (28 tšk) rikiuojasi ketvirti.