2022-06-17 | 15 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 280

Po rinktinių pertraukos sugrįžusi „Optibet A lyga“ pateikė nemenką staigmeną – antrą sezono pralaimėjimą patyrė Kauno rajono „Hegelmann“ komanda.

15-ajame ture mėlynai balti išvykoje turėjo pripažinti Gargždų „Bangos“ pranašumą, kuri triumfavo po mačo pabaigoje pelnyto įvarčio rezultatu 1:0 (0:0).

Pirmame kėlinyje stadione susirinkę aistruoliai daug pavojingų epizodų neišvydo. 15-ąją minutę stipriai Salifo Cisse smūgiuotą kamuolį virš skersinio nukreipė Mantas Bertašius, o po 13 minučių Samuelis Odeoyibo surado Thompsoną Gavi, kuris atitrūko nuo vartininko, tačiau į vartus nepataikė.

Šeimininkai susikūrė dvi progas standartinių padėčių metu. Karolio Žebrausko į baudos aikštelę siųstas kamuolys atsimušė į skersinį, pirmam kėliniui artėjant į pabaigą – kamuolys nuo Misaki Sato pataikė į virpstą ir netrukus jį sugavo Ignas Plūkas.

Antrame kėlinyje „Hegelmann“ ekipa padidino spaudimą varžovams, tiesa, itin aštrių epizodų sukurti nepavyko – su į vartų plotą skriejusiais kamuoliais susitvarkė M. Bertašius. Svečių gretose pirmą sykį po trijų mėnesių pertraukos pasirodė traumą išsigydęs Matheusas Marcondele.

„Banga“ gana retai apsilankydavo prie varžovų vartų, bet tą darė gana aštriai. Kėlinio viduryje K. Žebrauskas iš geros padėties nepataikė į vartus, o 89-ąją minutę šeimininkai triumfavo – po K. Žebrausko perdavimo efektingu smūgiu kulnu pasižymėjo Modestas Vainikaitis.

Po keitimo aikštėje pasirodęs ir epizodiškai rungtyniaujantis M. Vainikaitis pasižymėjo pirmą kartą „Optibet A lygoje“.

29 taškus turinti Kauno rajono komanda nepasinaudojo šansu pakilti į 1-ąją vietą, savo ruožtu, 14 taškų turinti „Banga“ dar labiau įsitvirtino 8-oje pozicijoje.