2021-06-20 | 18 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 357

„Optibet A lygos“ 18-ojo turo rungtynėse „Panevėžio“ futbolininkams nepavyko atsirevanšuoti Vilniaus „Riteriams“ už pralaimėjimą pirmajame rate – susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).

Nors kamuolį rungtynėse daugiau kontroliavo Joao Martinso auklėtiniai, pirmąją progą rungtynėse sukūrė „Riteriai“. 14 minutę Mindaugas Grigaravičius dešiniajame baudos aikštelės krašte atliko stiprų smūgį į vartus, bet šeimininkų vartininkas Danas Šimkevičius kojomis atmušė kamuolį.

„Panevėžys“ pirmą galimybę įmušti susikūrė tik 36 minutę. Elivelto prie baudos aikštelės ribų atliko klastingą smūgį į kairįjį vartų kampą, bet „Riterių“ vartų sargas Armantas Vitkauskas buvo tam pasiruošęs ir atrėmė smūgį. Prieš pertrauką Rafaelis Floro smūgiu iš 20 metrų pataikė kamuolį šalia virpsto.

Paskutinę pirmojo kėlinio minutę „Riteriams“ pavyko išsiveržti į priekį. Po kokybiško Marko Pavlovskio perdavimo iš aikštės gilumos, dešiniajame baudos aikštelės krašte kamuolį priėmęs Valdemaras Borovskis greitai atliko perdavimą prieš vartus išnirusiam Rokui Filipavičiui, kuris puikiai pasinaudojo savuoju šansu.

Po pertraukos šeimininkams greitai pavyko išlyginti rezultatą. Sebastianą Vasquezą pakeitęs Jorge Eliasas prie baudos aikštelės prieigų efektyviai ir tiksliai smūgiavo į viršutinį dešinį kampą.

Antrajame kėlinyje „Panevėžys“ dominavo aikštėje ir rezgė pavojingas atakas prie A. Vitkausko ginamų vartų, tačiau labiausiai Joao Martinso auklėtiniams trūko tikslumo paskutinėse atakos fazėse. „Riteriams“ teko gerokai paplušėti gynyboje, bet atsilaikyti pavyko.