11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2021-05-05 | 12 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 150

„Optibet A lygos“ lyderė Marijampolės „Sūduva“ savo pergalių kraitį papildė dar vienu laimėjimu, kuris buvo jau devintasis.

Vicečempionai po atkaklios kovos 12-ojo turo akistatoje namuose 2:0 (0:0) įveikė prieš tai penkiuose mačuose iš eilės nepralaimėjusius Vilniaus „Riterius“.

Pirmasis kėlinys išsiskyrė lygiu abiejų komandų žaidimu. Tiesa, antroje pirmojo kėlinio pusėje kiek ryškiau iniciatyvą perėmė šeimininkai, kurių gretose išsiskyrė Romainas Habranas.

Dažnai perdavimų sulaukęs prancūzas kėlė daug problemų varžovų gynėjams, sykį jo smūgį atrėmė Lukas Paukštė.

„Riteriai“ surengė keletą aštresnių išpuolių, tačiau pirmasis kėlinys sostinės klubui nebuvo sėkmingiausias ir dėl atlikto priverstinio keitimo – susižeidusį Aleksandrą Levšiną pakeitė Rokas Masenzovas.

Antroje mačo pusėje sūduviečiams pavyko įtvirtinti savo pranašumą. 58-ąją minutę po tolimo Semiro Kerlos perdavimo Kule Mbombo atitrūko nuo oponentų bei nepriekaištingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Tai buvo septintasis futbolininko įvartis šiame sezone.

Netrukus svečiai galėjo atstatyti pusiausvyrą, bet po Gyčio Paulausko smūgio galva kamuolys palietė skersinį. Kiek vėliau vartininkas Makis Giannikoglou apsigynė ir nuo Luko Kochanausko bei Akseli Kalermo bandymų.

Dvikovos pabaigoje po nesportiško elgesio prieš Nacho Casesą iš aikštės buvo pašalintas Angelis Lezama, o trečią pridėto laiko minutę įvartį kontratakos metu po Jevgeno Jerfremovo perdavimo įmušė Serge'as Nyuiadzi.