Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 18:25 , Kaunas
2021-03-12 | 11 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Donatas Rumšas

Praėjusio sezono vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ džiaugėsi pirmuoju laimėjimu naujame „Optibet A lygos“ sezone.

Victoro Basadre kariauna atkeltose 11-ojo turo rungtynėse namuose 2:0 (0:0) įveikė antrą nesėkmę patyrusius Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkus.

Viso pirmojo kėlinio metu šeimininkai turėjo žaidybinį pranašumą, o varžovai atsakė tik pavieniais išpuoliais ir pora pakeltų kampinių.

Baudos smūgį atlikęs Romainas Habranas sukirto kamuolį į skersinį, kiek vėliau dinamiškos kontratakos metu po Xabi Auzmendi bandymo „Hegelmann Litauen“ ekipą išgelbėjo buvęs „Sūduvos“ vartininkas Ignas Plūkas.

Pirmame kėlinyje Marijampolės klubo strategas atliko priverstinį keitimą: vietoje traumą patyrusio R. Habrano į kovą antrą kartą šiame sezone buvo mestas 15-metis Matas Miškinis.

Antroje susitikimo pusėje „Sūduvai“ pavyko įrodyti savo pranašumą. 53-iąją minutę sūduviečiai pasižymėjo po Kule Mbombo realizuoto baudinio, kurį uždirbo Luko Čerkausko pražangą baudos aikštelėje išprovokavęs Jevgenas Jefremovas.

„Hegelmann Litauen“ klubo krašto gynėjas užsidirbo antrą geltoną kortelę ir baigė savo pasirodymą. Tiesa, mažumoje žaidę svečiai du kartus itin pavojingai pagrasino Marijampolės klubo vartams, bet Levano Mačarašvilio bei „Optibet A lygoje“ debiutavusio Jono Suprono smūgius atrėmė Makis Giannikoglou.

Tašką šiame mače padėjo 76-ąją minutę kamuolį iš arti į vartus nukreipęs J. Jefremovas – ukrainiečiui rezultatyvų perdavimą atliko Giedrius Matulevičius. Kiek vėliau įspūdingu smūgiu galėjo pasižymėti X. Auzmendi, tačiau galingai ispano smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų skersinį.

Lietuvos čempionate debiutavo Ugnius Lekečinskas, Ricardinho bei Ibrahimas Olaosebikanas, o „Sūduvos“ gretose – Saulius Vikertas.