2020-10-28 | 19 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 150

Lietuvos futbolo A lygoje finišavo 19-ojo turo kovos, po kurių paaiškėjo, kad „Panevėžys“ aukščiau 5-osios vietos nepakils.

Joao Martinso kariauna neišlaikė turėto įvarčio pranašumo ir 19-ojo turo akistatoje svečiuose su Vilniaus „Riteriais“ sužaidė taikiai – 1:1 (0:0).

Per pirmas 45 minutes abi komandos dažnai oponentų vartams nepagrasino. Antrą mačą „Riterių“ gretose sužaidęs Lukas Paukštė neklydo, o sezoną dėl traumos baigusį Rafaelį Broetto pakeitęs Šarūnas Jurevičius, nors ir poroje epizodų sužaidė neužtikrintai, įvarčio taip pat nepraleido.

Antrojo kėlinio pradžioje „Panevėžys“ sugebėjo išsiveržti į priekį. 54-ąją minutę Ignas Kružikas uždirbo baudos smūgį bei pats meistriškai jį realizavo, perkeldamas kamuolį per gyvatvorę.

Svečiai galėjo įtvirtinti rezultatą, tačiau Kotaro Amemiya akistatoje su L. Paukšte smūgiavo tiesiai į vartų sargą. Ši neišnaudota galimybė panevėžiečiams kainavo brangiai.

82-ąją minutę Deividas Malžinskas iš kairiojo krašto atliko gerą perdavimą, o nuo varžovo baudos aikštelėje atitrūkęs Rokas Filipavičius taikliai mušė vienu lietimu.

12-ąjį tašką iškovoję „Riteriai“ vis dar turi teorines galimybes pavyti Gargždų „Bangą“, nuo kurios atsiliekama 3 taškais.