2020-09-27 | 17 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 550

Lietuvos futbolo A lygos lyderė Marijampolės „Sūduva“ su trenksmu grįžo į čempionato kovas.

Sauliaus Širmelio kariauna 17-ojo turo mače „Hikvision“ arenoje net 7:1 (4:1) pažemino Vilniaus „Riterius“ bei džiaugėsi didžiausia šio sezono pergale A lygoje.

„Riterių“ vartų stačiakampyje debiutavęs Lukas Paukštė buvo priverstas kapituliuoti jau 2-ąją minutę, kai fantastišką tolimą smūgį atliko Lietuvos čempionate pirmą kartą pasirodęs Nicolas Gorobsovas.

25-ąją minutę baudos aikštelėje suklydusį ir prasižengusį L. Paukštę nubaudė baudinį realizavęs Josipas Tadičius, o vos po minutės Valerijus Šabala laimėjo dvikovą šalia vartų ir taikliai smūgiavo iš toli.

Tuo „Riterių“ bėdos per pirmąsias 45 minutes nesibaigė: 33-iąją minutę iš poros metrų kamuolį į vartus nukreipė J. Tadičius.

Vienintelį įvartį svečiai pelnė pirmojo kėlinio pabaigoje – po Roko Masenzovo perdavimo iš arti taikliai 44-ąją minutę smūgiavo veteranas Valdemaras Borovskis.

Antrojo kėlinio pabaigoje į „Riterių“ vartus vėl pasipylė įvarčiai. 76-ąją minutę greitos atakos metu pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Eligijus Jankauskas, o dar du taiklius smūgius 80-ąją ir 89-ąją minutę atliko J. Tadičius.

Iš viso kroatas šiame mače kamuolį į varžovų vartus pasiuntė net keturis kartus ir su 10 įvarčių susilygino su iki tol čempionato snaiperių rikiuotėje pirmavusiu Vilniaus „Žalgirio“ saugu Hugo Videmontu.

Maža to, net 4 rezultatyvius perdavimus atliko dešiniojo krašto gynėjas Jevgenas Jefremovas.

38 taškus turintys sūduviečiai neleido priartėti abiem tiesioginiams konkurentams, o „Riterių“ šansai yra pakilti į ketvirtą vietą tapo dar labiau minimalūs.