2019-04-20 | 7 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 300

Lietuvos futbolo A lygoje maču Vilniuje tarp vietos „Riterių“ ir Klaipėdos „Atlanto“ baigėsi pirmasis čempionato ratas.

7-ojo turo susitikime LFF stadione abu klubai nesukūrė daug progų bei išsiskyrė be įvarčių – 0:0.

Susitikimo pradžioje aktyvesni buvo šeimininkai, kurie pirmosiomis minutėmis kėlė keletą kampinių ir ilgiau kontroliavo kamuolį.

Atrėmę pirmuosius „Riterių“ išpuolius, klaipėdiečiai vis dažniau pradėjo lankytis varžovų aikštės pusėje ir pradėjo regzti ilgesnes pozicines atakas. Svečiai atliko ir smūgį į vartų plotą – iš toli Tomo Švedkausko budrumą patikrino Tadas Labukas.

Antrasis kėlinys buvo ne toks klampus. Atlantiečiai tada rungtyniavo pranašiau ir išsiskyrė gana aštriomis atakomis, kurių smaigalyje atsidūrė Darvydas Šernas bei Devidas Dobrecovas.

Vis dėlto esminis šio mačo momentas įvyko 84-ąją susitikimo minutę. Po keitimo aikštėje pasirodęs Dovydas Virkšas baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį į virpstą ir „Atlantas“ galėjo lengviau atsikvėpti.

Dvikova baigėsi be įvarčių ir tai yra gana dėsningas rezultatas, įvertinant susitikimo eigą.

„Riteriai“ po pirmo rato savo sąskaitoje turi 9 taškus ir žengia penkti, o „Atlantas“ turi po 7 taškus su „Palanga“, tačiau užima 7-ąją vietą, nes nusileido oponentams Pajūrio derbyje.