2018-09-20 | 25 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 200
Kova dėl Lietuvos futbolo A lygos bronzos medalių ir toliau vyksta labai atkakliai. 25-ojo turo rungtynėse „Trakai“ namuose 3:0 (1:0) palaužė „Palangą“ bei nepaleido į priekį Kauno „Stumbro“.

Šeimininkai jau nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą, o „Palanga“ ieškojo savo progų kontratakose. Visgi svečių gynyba kartą prarado budrumą baudos aikštelėje ir praleido pirmą įvartį.

18-ąją minutę po Justino Marazo perdavimo Donatas Kazlauskas sulaukė per daug laisvės ir tiksliu smūgiu kaire koja pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Kėlinio viduryje „Palanga“ turėjo gana dėkingą progą išlyginti rezultatą. Simonas Urbys įsiveržė į baudos aikštelę, bet jo smūgį į artimąjį kampą atrėmė Tomas Švedkauskas.

Valdo Trakio treniruojama komanda po pertraukos galėjo pakreipti rungtynes kita linkme, bet „Trakus“ vėl išgelbėjo T. Švedkauskas. Vartininkas puikiai atrėmė pavojingą Tomo Dombrauskio smūgį vienu lietimu.

„Trakai“ netrukus perėmė iniciatyvą, vertė daug dirbti „Palangos“ vartininką Tadą Norbutą ir pelnė du įvarčius. 54-ąją minutę J. Marazas perkėlė kamuolį per Justą Raziūną, o 72-ąją minutę – baudos aikštelėje suklaidino Mindaugą Bagužį ir tiksliu smūgiu pasiekė dublį.

Per likusį laiką abi komandos žaidė atvirą futbolą. Tiek T. Švedkauskas, tiek T. Norbutas turėjo nemažai darbo, tačiau rezultatas taip ir nepasikeitė.

„Trakai“ su 37 taškais žengia ketvirti, o „Palanga“, savo sąskaitoje turinti 19 taškų, dėl blogesnio tarpusavio rungtynių su „Jonava“ rezultato užima paskutinę vietą.