Tiesiogiai 18 turas / Bir 18 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 18 turas / Bir 19 18:00 , Širvintos
Tiesiogiai 18 turas / Bir 19 19:30 , Telšiai
Tiesiogiai 18 turas / Bir 19 20:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 19 turas / Bir 22 17:00 , Širvintos
Tiesiogiai 19 turas / Bir 22 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 19 turas / Bir 23 14:00 , Kaunas
Tiesiogiai 19 turas / Bir 23 16:00 , Šiauliai
2024-05-26 | 15 turas | Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 1700

„TOPsport A lygos“ 15-asis turas finišavo Saulės mieste. Ten Vilniaus „Žalgiris“ likvidavo įvarčio deficitą bei 2:1 (1:1) įveikė FA „Šiauliai“.

Pirmasis grėsmingiau atakavo Davis Ikauniekas, latvio spirtą kamuolį sugavo Arpadas Tordai‘us. 17-ąją minutę D. Ikaunieko perdavimą vartininkas atmušė, bet savo šansu pasinaudojo baudos aikštelėje buvęs Rolandas Baravykas.

Legionieriaus iš Latvijos pasirodymas baigėsi pirmame kėlinyje – dėl traumos jis buvo pakeistas. Tiesa, į rikiuotę po daugiau nei dviejų mėnesių pertraukos sugrįžo Martynas Dapkus.

Prieš pat pertrauką Liviu Antalis pasiuntė kamuolį į skersinį, Joriso Moutachy bandymą turėjo atremti Lukas Paukštė, o penktą pridėto laiko minutę Joelio Bopesu smūgiuotas kamuolys lietė Naurį Petkevičių bei atsidūrė vartų tinkle.

Antrame kėlinyje „Žalgiris“ rungtyniavo kur kas aštriau. L. Paukštė gelbėjo komandą nuo pavojingų L. Antalio, Pauliaus Golubicko bei Romualdo Jansono bandymų. Maža to, pastarasis sudrebino vartų skersinį.

Galiausiai svečiai savo pranašumą įrodė 87-ąją minutę. Sigitas Olberkis baudos aikštelėje sužaidė ranka, tad dar vieną įvartį šiemet pelnė J. Bopesu. Šiauliečiai per likusį laiką žaidė aktyviai, bet grėsmingų momentų nesukūrė.

Po 15-ojo turo žalgiriečiai su 34 taškais pirmauja, Saulės miesto atstovai turi 17 taškų bei žengia septinti.