Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 24 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 19:00 , Panevėžys
2024-04-28 | 11 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 250

11-ajame „TOPsport A lygos“ ture įvyko Kauno derbis, kuriame į pergalių kelią grįžo „Kauno Žalgiris“, rezultatu 1:0 (1:0) įveikęs Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą.

7-ąją minutę pavojų kėlė Artūro Dolžnikovo bei Grato Sirgėdo duetas, tačiau mėlynai balti pademonstravo gerą gynybą, vėliau bandymą virš vartų atliko Armandas Kučys. 24-ąją minutę žalgiriečiai po kampinio galėjo pasižymėti, bet Maxime'o Spano Rahou šūvį atrėmė Vincentas Šarkauskas.

Prabėgus kiek daugiau nei pusvalandžiui, Matiasas Rale laimėjo dvikovą bei smūgiavo galva, kamuolys leidosi greta vartų konstrukcijos.

Visgi, žaliai balti rezultatą į savo pusę persvėrė 40-ąją minutę, kai G. Sirdgėdas atliko reidą dešiniuoju kraštu, po jo perdavimo pasižymėjo A. Kučys. Vos po kelių momentų Patrickas Popescu atliko itin pavojingą bandymą iš toli, savo sugebėjimus demonstravo Deividas Mikelionis.

Antrąją susitikimo pusę G. Sirgėdas pradėjo smūgiu į vartų plotą, o po poros epizodų A. Kučys vos nepasinaudojo V. Šarkausko klaida prie pat savų vartų. Savo šanso taip pat neišnaudojo Filipas Dangubičius.

Laikui bėgant Klaudijus Upstas smūgiavo virš vartų, Samuelio Odeoyibo šūvis galva buvo sustabdytas.

Po 11-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynių „Kauno Žalgiris“ su 16 taškų pakilo iki 4-osios turnyro lentelės pozicijos, tuo tarpu „Hegelmann“ ekipa savo sąskaitoje turi 18 taškų bei žengia antra.