Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius
2023-03-19 | 4 turas | „Sportima“ | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 720

„Optibet A lygos“ 4-ąjį turą vainikavo žalgiriečių pergalė sostinės derbyje.

Susitikime tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Riterių“ Paulius Golubickas rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę žalgiriečiams rezultatu 1:0 (0:0).

Pirmąją pavojingą situaciją susikūrė „Žalgiris“ – 6-ąją minutę Arni Vilhjalmssonas link „Riterių“ vartų smūgiavo galva, tačiau smūgis buvo netikslus.

Kėlinio viduryje pavojų prie „Riterių“ vartų smūgiuodamas dešine koja sukėlė Adama Fofana, tiesa, jo smūgis skriejo virš vartų.

Pirmasis pavojus į praeito sezono čempionų vartus beldėsi 32-ąją rungtynių minutę – Mindaugo Grigaravičiaus smūgį atrėmė vartininkas Tomislavas Duka.

Prasidėjus antrajam kėliniui, vaizdas aikštėje keitėsi ir „Žalgirio“ vartus šturmavo „Riteriai“ – po Vladimiro Čeburino auklėtinių klaidos gynyboje Colinas Odutayo siuntė kamuolį į vartų plotą, bet žalgiriečių vartus „sausus“ išlaikė T. Duka.

Vieną pavojingiausių rungtynių progų 79-ąją minutę po standartinės situacijos susikūrė ką tik aikštėje pasirodęs Nathanas Palafozas – jo spirtas kamuolys atsitrenkė į virpstą.

88-ąją minutę gerą poziciją baudos aikštelėje užsiėmęs Paulius Golubickas siuntė kamuolį į Pablo Villaro auklėtinių vartus ir išplėšė žalgiriečiams 3 taškus.

Po 4-ojo turo „Žalgiris“ savo kraityje turi 7 taškus, o „Riteriai“ rikiuojasi paskutinėje lentelės vietoje su 1 tašku.