2021-04-07 | 6 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Mindaugas Jackus

Ketvirtą pergalę iš eilės „Optibet A lygos“ sezone iškovojo vicečempionė Marijampolės „Sūduva“.

Sūduviečiai 6-ojo turo akistatoje namuose po atkaklios kovos rezultatu 2:1 (1:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“, kuriam tai buvo pirmasis pralaimėjimas.

Pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė šeimininkams, kurie surengė ne vieną aštrią ataką ir buvo arti pirmojo įvarčio. Jį pavyko pelnyti 26-ąją minutę ir prie to svariai prisidėjo „Sūduvos“ naujokas Serge'as Nyuiadzi.

Legionierius įsiveržė į baudos aikštelę bei atliko aštrų perdavimą – kamuolys nuo vidurio gynėjo Rimvydo Sadausko įskriejo į vartus.

„Kauno Žalgiris“ po Lino Pilibaičio smūgio sykį sudrebino vartų virpstą, visgi, sūduviečiai antrojo kėlinio starte padvigubino rezultatą. 52-ąją minutę S. Nyuiadzi surengė reidą ir atliko precizišką perdavimą link Kule Mbombo, kuris pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Tai buvo ketvirtasis puolėjo įvartis šiame sezone, maža to, K. Mbombo taikliu smūgiu džiaugėsi ketvirtame susitikime iš eilės.

61-ąją minutę intrigą į šias rungtynes sugrąžino taikliai iš arti smūgiavęs Karolis Šilkaitis – jam rezultatyvų perdavimą atliko Deividas Šešplaukis. Po šio epizodo svečiai kuriam laikui buvo perėmę iniciatyvą, tačiau „Sūduvai“ nuo poros labai pavojingų išpuolių pavyko atsilaikyti.

Marijampolės klubas po keitimo į kovą metė traumą išsigydžiusį puolėją Aleksandrą Makasį ir iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Sūduviečių sąskaitoje – 12 taškų, „Kauno Žalgiris“ savo kraityje turi 10 taškų.