2018-04-12 | 7 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Edmundas Gaigalas | Žiūrovai: 850

Titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ iškovojo šeštąją pergalę per septynerias rungtynes. Marijampoliečiai namuose 7-ojo A lygos turo susitikime 4:1 (1:0) sutriuškino trečią iš eilės nesėkmę patyrusį „Kauno Žalgirį“.

Tiesa, čempionato lyderiams ši pergalė turi ir nemalonų prieskonį. 12-ąją bei 39-ąją minutėmis strategui Vladimirui Čeburinui teko atlikti priverstinius keitimus – pakeisti traumas patyrusius Vaidą Slavicką ir Karolį Laukžemį. Be to, kauniečiai atkakliai priešinosi ir tik per pridėtą teisėjo laiką marijampoliečiams pavyko išsiveržti į priekį.

Greitos kontratakos metu Andro Švrljuga iš dešiniojo krašto perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur Ovidijus Verbickas galingu smūgiu galva nepaliko nė menkiausios galimybės Martynui Matuzui.

Antro kėlinio pradžioje šeimininkai du kartus buvo arti antrojo įvarčio. Sykį pavojingą Josipo Tadičiaus smūgį pažeme atrėmė puikiai sužaidęs M. Matuzas, o kiek vėliau Gersonas Acevedo tolimu smūgiu sudrebino vartų skersinį.

64-ąją minutę kauniečiams netikėtai pavyko išlyginti rezultatą. „Sūduvos“ gynėjas iš Baltarusijos Vitalijus Gaidučikas nesėkmingai galva numetė kamuolį link Ivano Kardumo ir tuo pasinaudojęs Ernestas Mickevičius tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Visgi svečiai ilgai nesidžiaugė – jau 66-ąją minutę čempionato lyderiai vėl išsiveržė į priekį. Rigino Cicilia atliko aukštą perdavimą O. Verbickui, kuris neleido kamuoliui nusileisti ant žemės ir puikiai smūgiavo vienu lietimu.

Šis įvartis palaužė „Kauno Žalgirį“, tad Mindaugo Čepo kariauna, kurios gretose šį sezoną debiutavo 39-erių gynėjas Ignas Dedura, dar du sykius traukė kamuolį iš savo vartų tinklo.

Iš kelių progų „Sūduva“ išnaudojo dvi, kai 71-ąją bei 84-ąją minutėmis pasižymėjo J. Tadičius ir G. Acevedo. Abiejuose epizoduose buvo atlikti perdavimai iš dešiniojo krašto, o komandos draugams belikdavo tik pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.