2018-06-19 | 17 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 100
Jauna ir ambicinga Kauno „Stumbro“ komanda žaidžia savo geriausią atkarpą Lietuvos čempionate. Ketvirtą pergalę per paskutines penkerias rungtynes iškovoję kauniečiai Lietuvos futbolo čempionato 17-ojo turo rungtynėse 1:0 (1:0) įveikė „Trakus“ su naujuoju treneriu Jose Antonio Vicuna priešakyje.

13-ąją susitikimo minutę gerą progą išsiveržti į priekį turėjo svečiai. Etienne'as staigiai prasimetė kamuolį pro varžovą, tačiau belgo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

„Trakų“ puolėjas įvarčio negali pelnyti jau daugiau nei du mėnesius. Paskutinį kartą futbolininkas pasižymėjo balandžio 12-ąją dieną vykusiose rungtynėse su „Jonava“.

Abi komandos keitėsi nesėkmingais išpuoliais ir dvikovomis aikštės viduryje, tačiau 33-iąją minutę „Stumbrui“ pavyko užklupti svečius nepasiruošusius. Kauniečiai surengė greitą ataką, jos metu Jardelis Nazare atliko perdavimą link Marcoso Junioro, kuris puikiu smūgiu vienu lietimu pelnė įvartį antrame mače iš eilės. Brazilas šį sezoną pasižymėjo jau ketvirtą sykį ir tapo rezultatyviausiu Kauno komandos žaidėju.

„Trakams“ ir po pertraukos sunkiai sekėsi ieškoti kelių link „Stumbro“ vartų. Maža to, pirmame kėlinyje buvo pakeistas Diniaras Bilialetdinovas, kuris nebegalėjo tęsti rungtynių.

„Riterių“ krizė puolime tęsėsi, tačiau kauniečiams taip pat nepavyko padvigubinti rezultato, nors progos kontratakų metu buvo išties puikios. Nuo M. Junioro išpuolio apsigynė Tomas Švedkauskas ir laiku suskubęs gynėjas, o po keitimo aikštėje pasirodęs Alseny Bah mušė į „Trakų“ vartų sargą.

Gerą progą turėjo ir Kgaogelo Sekgota, visgi, vienas iš „Stumbro“ lyderių laiku neatliko perdavimo Levanui Mačarašviliui, o pats paslydo baudos aikštelėje. Kitoje aikštės pusėje į vartininką mušė Valdemaras Borovskis, o Jevgenijus Osipovas galva smūgiavo šiek tiek virš vartų.

„Trakai“ patyrė septintą pralaimėjimą ir su 24 taškais žengia treti, bet dviem mačais mažiau sužaidęs ir 22 taškus turintis „Stumbras“ alsuoja „riteriams“ į nugarą.