2018-10-05 | 27 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 100
„Kauno Žalgiris“ stengiasi neatsilikti nuo 3–4 pozicijos kovoje dėl vietų kito sezono Europos lygoje. Žalgiriečiai 27-ojo turo rungtynėse namuose 2:0 (1:0) nugalėjo septintą vietą užimančią „Palangą“.

Pirmame kėlinyje šeimininkai turėjo kamuolio kontrolės pranašumą, tačiau įsimintinų progų, kaip ir jų varžovai, nesukūrė.

34-ąją minutę „Kauno Žalgiriui“ pavyko išsiveržti į priekį. Gratas Sirgėdas puikiu baudos smūgiu perkėlė kamuolį per gyvatvorę bei pelnė ketvirtą savo įvartį šiame sezone.

Prieš pertrauką dėkingą progą susikūrė ir svečiai, tačiau nigerietis Lucky Omeruo smūgiavo į vartininką Martyną Matuzą.

Antrame kėlinyje „Palanga“ pradėjo žaisti kur kas aktyviau ir prie to svariai prisidėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Gvidas Juška. Antrose rungtynėse iš eilės nuo šio veterano nusisuko sėkmė – kaip ir mače su Klaipėdos „Atlantu“, taip ir Kaune G. Juška baudos smūgiu sudrebino vartų konstrukciją.

Svečiai buvo perėmę iniciatyvą, tačiau kauniečiai pasinaudojo atsivėrusiomis erdvėmis. „Palanga“ prarado kamuolį savo aikštės pusėje ir netrukus Ilja Kalpačiukas atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur Joao Figueiredo savo šansą išnaudojo.

„Palanga“ ir toliau nuožmiai atakavo, bet realizuoti savo progų vos 16 įvarčių šiame sezone pelniusiai komandai niekaip nesisekė. Komandos debiutantas Mohamedas Bangoura iš dėkingos situacijos galėjo nukreipti kamuolį į pustuščius vartus, tačiau pataikė į virpstą.

Savo ruožtu „Kauno Žalgiris“ turėjo galimybių kontratakose, bet po keitimo aikštėje pasirodęs Ernestas Mickevičius nerealizavo nė vieno iš kelių dėkingų šansų.

Kauno klubas su 35 taškais turnyro lentelėje žengia penktas, o „Palanga“ 20 taškų užima septintą vietą ir dėl palankesnio tvarkaraščio šią poziciją gali ir išlaikyti.