2018-03-07 | 3 turas | Klaipėdos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 200

Prieš pirmąjį rungtynių švilpuką vieningai susibūrę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai spinduliavo tokia pat vienybe iki mačo pabaigos. 3-iojo turo susitikime Mindaugo Čepo kariauna perrašė sau nepalankią istoriją ir pirmą kartą išvykoje 1:0 (1:0) įveikė sėkmingai sezoną pradėjusį Klaipėdos „Atlantą“.

Šeimininkai, žaidę pirmą mačą namuose šiais metais, pirmieji sukūrė pavojingą situaciją, kai po perdavimo iš dešiniojo krašto galva pavojingai mušė Edvinas Baniulis. Vis dėlto netrukus padirbėti teko ir „Atlanto“ vartininkui Pavelui Doroševui, kuriam teko atmušti stipriai iš toli Aurimo Raginio smūgiuotą kamuolį.

20-ąją minutę progą džiaugtis turėjo iniciatyvą perėmę svečiai. Po Simono Pauliaus perdavimo Ernestas Mickevičius atitrūko nuo varžovo ir tiksliu smūgiu vienu lietimu perkėlė kamuolį per vartininką.

„Atlantas“ kurį laiką atrodė pasimetęs, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai turėjo dvi puikias progas išlyginti rezultatą. Marius Papšys puikiu perdavimu sukūrė gerą galimybę antrą įvartį šiemet pelnyti saugui Domantui Šimkui, Klaipėdos klubo sirgalių apmaudui, šis per toli atsileido kamuolį, tad Martynas Matuzas spėjo neutralizuoti pavojų. Kiek vėliau nuo išlyginamojo smūgio „Kauno Žalgirį“ išgelbėjo virpstas, kai galingai pažeme mušė M. Papšys.

Po pertraukos kauniečiai žaidė taip pat kovingai, vis dėlto, „Atlantas“ pačioje susitikimo pabaigoje sukėlė ne vieną sąmyšį „Kauno Žalgirio“ baudos aikštelėje, bet svečiai sugebėjo atsilaikyti ir iškovoti pirmą pergalę šį sezoną.