Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 32 turas / Spa 04 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 05 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 32 turas / Spa 05 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 16:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 33 turas / Spa 18 19:00 , Panevėžys
2024-09-26 | 25 turas Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 437

Ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos atidėtos 25-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynės, kuriose susigrūmė FA „Šiauliai“ bei „Panevėžys“. Pranašumą mače įrodė namų ekipa – Saulės miesto atstovai svečius iš Panevėžio nugalėjo rezultatu 2:1 (1:0).

Pirmasis pavojus kilo prie panevėžiečių vartų – galva pavojingai smūgiavo Simonas Paulius, visgi, kamuolys skriejo tiesiai į Vytautą Černiauską. Ilgai netrukus gražią ataką sukūrė ir Siverto Gussiaso bei Amine'o Benchaibo duetas, svečius nuo praleisto įvarčio išgelbėjo vartų konstrukcija bei Rolandas Baravykas.

Kėlinio pabaigoje Danielio Romanovskio perdavimas pasiekė Donatą Kazlauską, pastarasis į kamuolį nepataikė taip, kaip norėjo bei savosios progos įvarčiu nepavertė. Paskutinę pirmosios pusės minutę pasižymėti pavyko D. Kazlauskui – po Deivido Dovydaičio perdavimo į baudos aikštelę kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

Rezultatas padvigubėjo 51-ąją minutę, kai savo baudos aikštelėje ranka sužaidė Kasparas Dubra, prie 11 metrų atžymos stojęs Davis Ikauniekas buvo taiklus. Kiek vėliau S. Gussias atliko tolimą stiprų šūvį, tikslas pasiektas nebuvo.

70-ąją minutę Cheikhou Diengas atliko bandymą virš vartų, laikui bėgant D. Kazlauskui pasiekti dublį sutrukdė vartų sargas. Per pridėtą teisėjo laiką rezultatą sušvelnino Federico Palaciosas, bet laiko panevėžiečiams išplėšti tašką neužteko.

Po sužaistų atidėtų rungtynių FA „Šiauliai“ išlaiko viltis iškovoti 4-ąją „TOPsport A lygos“ vietą – turi 36 taškus bei rikiuojasi laipteliu žemiau už Gargždų „Bangą“, tuo tarpu „Panevėžys“ su 29 taškais išlieka paskutinėje pozicijoje.