Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-09-14 | 30 turas LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 1421

30-ojo „TOPsport A lygos“ turo starte įvyko dviejų čempionate pirmaujančių komandų susidūrimas. Jame nugalėtojas nepaaiškėjo – Vilniaus „Žalgiris“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1).

Slogiai mačą pradėję svečiai pasižymėjo pirmieji – nuostabus Lazaro Kojičiaus perdavimas perskrodė visą vilniečių gynybą, į priekį pasileidęs Patrickas Popescu neklydo bei nuginklavo Arpadą Tordai'ų. Kiek vėliau P. Popescu atliko baudos smūgį, šį kartą vartininkas su savo užduotimi susitvarkė.

Galva smūgius atliko Liviu Antalis ir Jorisas Moutachy, jiems iki tikslo šiek tiek pritrūko. Sužaidus daugiau nei pusvalandį, grubiai prie savųjų vartų klydo Younnas Zahary, gerą šansą rezultatą padvigubinti turėjęs Leo Ribeiro juo nepasinaudojo.

56-ąją minutę Giedrius Matulevičius kamuolį siuntė į baudos aikštelę, prieš vartus išniręs Adama Fofana įvarčiu neišsiskyrė. Visgi, 67-ąją minutę žalgiriečiai rezultatą išlygino – kamuolys išpuolio metu atkeliavo iki Y. Zahary, o vėliau, su vartų konstrukcijos pagalba, atsidūrė vartuose.

Pavojingai 77-ąją minutę iš už baudos aikštelės šalia stačiakampio šovė A. Fofana, o jau per pridėtą teisėjo laiką svečiai klydo savo baudos aikštelėje – prie 11 metrų atžymos stojęs A. Fofana kamuolį siuntė virš vartų.

Po 30-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynių abi komandos išlaikė savo vietas – žaliai balti žengia pirmi su 61 tašku, vienu maču daugiau sužaidę mėlynai balti su 56 taškais rikiuojasi antri.