Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-08-31 | 29 turas Širvintų miesto stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 250

29-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Širvintose, kur vietos Vilniaus rajono „TransINVEST“ priėmė svečius iš Laikinosios sostinės. „Kauno Žalgiris“ namų ekipos futbolininkus nugalėjo triuškinamu rezultatu – dvikova baigėsi 3:0 (1:0).

Jau 9-ąją minutę buvo pelnytas pirmasis įvartis – Oyinlola Kayode smūgį atrėmė vartų sargas, tačiau atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Edvinas Kloniūnas. 20-ąją minutę O. Kayode vėl atakavo pavojingai, pasižymėti sutrukdė Stefanas Čupičius.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, O. Kayode galva kamuolį numetė link Grato Sirgėdo, šansą turėjęs futbolininkas kamuolio nepasiekė, o kiek vėliau jo smūgis galva skriejo šalia vartų. Antrąjį kėlinį pavojingu momentu prie S. Čupičiaus vartų pradėjo ne pirmą kartą aštriai žaidęs O. Kayode, bet vartų sargas susitvarkė nepriekaištingai.

62-ąją minutę Guilherme Piresas smūgiavo iš itin toli, kamuolys po rikošeto skriejo į vartus aukšta trajektorija, Deividas Mikelionis turėjo padirbėti, jog išlaikytų vartus „sausus“.

Rezultatas 71-ąją minutę padvigubėjo, kai savo baudos aikštelėje ranka sužaidė Gabrielis Nikonovas, o prie 11 metrų atžymos stojęs Vilius Armanavičius buvo taiklus. Tašką rungtynėse padėjo Fedoras Černychas –  greitoje atakoje perdavimo sulaukęs puolėjas pirmu bandymu nepasižymėjo, tačiau antruoju kamuolį nukreipė į vartų tinklą.

Po 29-ojo turo žaliai balti savo sąskaitoje turi 49 taškus bei rikiuojasi treti, savo ruožtu, Aurimo Tamaliūno vadovaujama ekipa su 26 taškais užima 8-ąją turnyro lentelės poziciją.