Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 19:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Bir 29 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
2024-05-24 | 15 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 415

15-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Marijampolėje, kur vietos ekipa priėmė Vilniaus rajono „TransINVEST“. Pirmame kėlinyje pelnytas Henrique Devenso įvartis buvo lemtingas – svečiai nugalėjo rezultatu 1:0 (1:0).

Pirmoje kėlinio pusėje marijampoliečiai pavojingai atakavo po pakeltų kampinių – galva smūgiavęs Steve'as Lawsonas drebino skersinį, Ivano Zotko akrobatinis bandymas skriejo virš vartų, o kiek vėliau prieš vartus atsidūręs Motiejus Burba kamuolio į artimąjį kampą nenukreipė.

39-ąją minutę į priekį išsiveržė svečiai, kai po gero Misaki Sato perdavimo kamuolį į vartų tinklą iš arti pasiuntė H. Devensas.

62-ąją minutę rezultatas galėjo padvigubėti, po Ernesto Stočkūno perdavimo smūgiavusio Ryonosuke Ohori bandymą sustabdė įspūdingą reakciją demonstravęs Giedrius Zenkevičius. Po kelių minučių Ernestas Burdzilauskas atsakė tolimu šūviu virš vartų.

R. Ohori varžovų ginamiems vartams grasino 69-ąją minutę, bet dar sykį užtikrintai žaidė G. Zenkevičius. 76-ąją minutę namų ekipos šansai dar labiau sumažėjo, kadangi antrą geltoną kortelę užsidirbęs Linas Zingertas savo komandą paliko žaisti mažumoje. 87-ąją minutę Artūras Žulpa atsidūrė prieš vartus bei galėjo išsiskirti įvarčiu, visgi, smūgį atrėmė vartų sargas.

Po 15-ojo „TOPsport A lygos“ turo „TransINVEST“ klubas pakilo į 9-ąją turnyro lentelės poziciją bei savo sąskaitoje turi 13 taškų, savo ruožtu, „Sūduva“ yra surinkusi 16 taškų bei žengia septinta.