Tiesiogiai 24 turas / Lie 27 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 24 turas / Lie 28 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 25 turas / Rug 02 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 03 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 05 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 26 turas / Rug 09 19:00 , Telšiai
2023-11-12 | 36 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 350

„Optibet A lygos“ 36-ajame ture įvyko vienerios rungtynės, kuriose stadione susirinkę aistruoliai įvarčių nepamatė.

Titulą iškovojęs „Panevėžys“ namuose nepralaužė tankios ir tikslą pasiekusios Telšių „Džiugo“ gynybos – 0:0.

Pirmame kėlinyje du kartus Igną Driomovą, kuriam tai buvo pirmasis mačas šio sezono „Optibet A lygoje“, privertė paplušėti Nuno Pereira. Kitoje aikštės pusėje į vartus nepataikė Artemas Ščedras.

69-ąją minutę pavojingą Federico Palacioso smūgį atrėmė Simone Moschinas, savo ruožtu, „Džiugas“ atsakė pora aštrių kontratakų bei standartinių situacijų.

Rungtynių pabaigoje Jeffrey Sarpongui pritrūko itin nedaug iki pergalingo įvarčio, S. Moschinas išgelbėjo komandą ir po Sebastiano Rincono bandymo.

Panevėžiečiai čempionatą baigė su 87 taškais, „Džiugas“ dėl geresnio praleistų ir įmuštų įvarčių santykio aplenkė Vilniaus „Riterius“ bei liko devintas. Pereinamosiose rungtynėse žemaičiai susigrums su 2-ąją vietą „Optibet Pirmoje lygoje“ užėmusia Kauno „Be1“ komanda.