2023-08-25 | 28 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 150

„Optibet A lygos“ ketvirtajį ratą pergalingai pradėjo medalių link žygiuojanti FA „Šiauliai“.

Saulės miesto komanda 28-ojo turo susitikime svečiuose po antrame kėlinyje pelnyto įvarčio 1:0 (0:0) palaužė Vilniaus „Riterius“.

Pirmame kėlinyje atkarpomis iniciatyva priklausė tai vienai, tai kitai komandai. Sykį pavojingai smūgiavo Simonas Paulius, kiek vėiiau Eligijus Jankauskas sukirto kamuolį į virpstą.

„Riteriai“ išsiskyrė epizodu, kai Mindaugo Grigaravičiaus spirtas kamuolys atsimušė į skersinį, šiauliečiai buvo priversti neretai gintis ir nuo standartinių situacijų.

Po pertraukos svečiai žaidė kiek užtikrinčiau ir greitos atakos metu pelnė įvartį. 70-ąją minutę Jevhenas Jefremovas surado E. Jankauską, kuris pelnė 12-ąjį įvartį šiemet.

Sostinės klubo situacija buvo sudėtingesnė, kadangi 72-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbo Francisco La Mantia. Šiauliečiai dvikovos pabaigą sužaidė užtikrintai ir džiaugėsi svarbiu laimėjimu.

Mindaugo Čepo kariauna turi 54 taškus ir rikiuojasi trečia, „Riteriai“ žengia dešimti su 15 taškų.