2023-08-19 | 27 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 550

Link pirmojo „Optibet A lygos“ titulo dar šiek tiek labiau priartėjo čempionato lyderis „Panevėžys“.

Aukštaitijos sostinės atstovai 27-ojo turo susitikime svečiuose 3:0 (1:0) palaužė iki tol penkiuose iš eilės mačuose nepralaimėjusį Telšių „Džiugą“.

Dvikova prasidėjo ganėtinai ramiai, nė viena komanda itin pavojingų epizodų nesukūrė. Kėlinio pabaigoje Simone Moschinas atrėmė Seydina Keita bandymą, tačiau pirmos pridėtos minutės metu galva kamuolį į vartus nukreipė Kasparas Dubra.

Po pertraukos svečiai užtikrintai kontroliavo situaciją ir realizavo dvi progas. 65-ąją minutę Matijaus Remeikio smūgį S. Moschinas atrėmė, tačiau apsiginti prieš Ariagnerį Smithą galimybių nebuvo – jam tai buvo 12-asis įvartis šiemet.

Tašką susitikime ketvirtą pridėto laiko minutę padėjo varžovo klaida pasinaudojęs bei trečiame mače iš eilės pasižymėjęs Noelis Mbo.

Po 20-osios pergalės „Panevėžys“ turi 65 taškus ir žengia pirmas, Žemaitijos ekipa su 23 taškais rikiuojasi devinta.