11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2023-07-29 | 24 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 800

„Optibet A lygos“ 24-ajame ture susigrūmė turnyro lentelės kaimynai – Telšių „Džiugas“ ir Marijampolės „Sūduva“.

Emocingame mače abi komandos pasidalino po tašką, susitikimas Žemaitijos sostinėje baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).

Dvikovos pradžia geriau susiklostė šeimininkams. Standartinės padėties metu 5-ąją minutę Edwardas Sarpongas pamušė kamuolį link Sergijaus Kulynyčiaus, kuris taikliai smūgiavo galva ir išvedė ekipą į priekį.

Vis dėlto gana identiškoje situacijoje „Sūduva“ atstatė pusiausyrą – 37-ąją minutę Artiomas Fiodorovas baudos aikštelėje surado Ibrahimą Olaosebikaną, šis taip pat tiksliai mušė galva.

Telšių ekipa nuo 51-osios minutės žaidė dešimtiese, kadangi už neapgalvotai grubią pražangą iš aikštės buvo pašalintas Jurgis Jankauskas. Tuo sūduviečiai nepasinaudojo ir vėliau patys žaidė be vieno žaidėjo, kai 87-ąją minutę antrosios geltonos kortelės susilaukė Jevgenas Smirnovas.

Abi komandos turnyro lentelėje turi po 19 taškų. „Sūduva“ dėl geresnio tarpusavio rungtynių rezultato rikiuojasi aštunta, „Džiugas“ – pozicija žemiau.