2023-07-23 | 23 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 800

Dvi paskutinės „Optibet A lygos“ komandos padovanojo nuožmią kovą 23-iajame pirmenybių ture.

Telšiuose vykusi akistata tarp vietos „Džiugo“ bei Vilniaus „Riterių“ baigėsi lygiosiomis 2:2 (2:1).

Prie svečių vairo šį kartą stovėjo Marius Čeliauskas – jam teko stebėti puikų komandos startą. 6-ąją minutę po Mindaugo Grigaravičiaus pakelto kampinio galva taikliai smūgiavo Haris Handžičius, netrukus Stefano Filipovičiaus smūgį atrėmė Simone Moschinas.

Ilgą laiką tik gynęsi džiugiečiai išlygino žaidimą ir patys pasižymėjo standartinės padėties metu. 41-ąją minutę galva įvartį pelnęs Lukas Ankudinovas nesėkmingai nusileido ant vejos ir buvo pakeistas. Maža to, po trijų minučių svečius vėl į priekį išvedė Rokas Filipavičius.

Antrame kėlinyje vilniečiai skyrė daugiau dėmesio savo vartų saugumui ir buvo pabėgę į kontrataką, kai H. Handžičius pažeme mušė šalia vartų.

Šeštą pridėto laiko minutę po Motiejaus Burbos perdavimo apmaudžiai kamuolį į debiutavusio 16-mečio Arno Voitinovičiaus vartus nukreipė gynėjas Olaide Badmusas.

18 taškų turintis „Džiugas“ susilygino taškais su Marijampolės „Sūduva“, Vilniaus komanda turi 15 taškų bei žengia paskutinė.