2023-07-22 | 23 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 900

„Optibet A lygos“ 23-iajame ture Alytuje susitiko vietos DFK „Dainava“ ir „Kauno Žalgiris“.

Laikinosios sostinės atstovai paskutinės atakos metu pelnė įvartį bei sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Pirmame kėlinyje komandos apsikeitė smūgiais iš tolimesnės distancijos. Artūro Dolžnikovo bandymą atrėmė Airidas Mickevičius, savo ruožtu, Deividas Mikelionis susitvarkė su Artiomo Baftalovskio ir Artemo Radčenkos smūgiais.

41-ąją minutę Rosario Latouchentas sulaukė geros progos smūgiuoti – kamuolys skriejo virš vartų.

Po pertraukos dainaviečiai atliko ne vieną smūgį į vartų plotą. D. Mikelionis atrėmė Matheuso Araujo, Ode Abdullahi bei Denyso Taradudos atakas, tačiau 83-iąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Stanislavas Sorokinas.

Į kampą įspausti žalgiriečiai sugebėjo išvengti pralaimėjimo. Šeštą pridėto laiko minutę kampinio metu D. Mikelionis galva pamušė kamuolį link Martyno Dapkaus, kuris pelnė išlyginamąjį įvartį.

„Kauno Žalgiris“ po šių lygiųjų su 30 taškų žengia penktas, Alytaus ekipa turi 26 taškus bei rikiuojasi šešta.