11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2023-07-01 | 20 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 500

Šiame „Optibet A lygos“ sezone vos trečią pergalę į savo sąskaitą įsirašė paskutinėje vietoje žengiantis Telšių „Džiugas“.

Žemaitijos ekipa 20-ajame ture namuose 2:1 (1:0) palaužė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus – tai buvo pirmasis laimėjimas prieš dzūkus Lietuvos čempionate, pasiektas septintuoju bandymu.

Mačo pradžia šeimininkams susiklostė puikiai. 7-ąją minutę baudos aikštelę palikus ir suklydus vartininkui Airidui Mickevičiui, portugalas Nuno Pereira tuo pasinaudojo ir iš toli pasiuntė kamuolį į vartus.

Pirmame kėlinyje po Stanislavo Sorokino baudos smūgio „Džiugą“ gelbėjo Marius Paukštė, maža to, 40-ąją minutę tas pats ukrainietis išprovokavo Luko Ankudinovo pražangą baudos aikštelėje, tačiau Artemas Radčenka nuo 11 metrų žymos sukirto kamuolį į skersinį.

47-ąją minutę dainaviečiai prarado Ode Abdullahi – nigeriečiui buvo parodyta antra geltona kortelė. Tiesa, 57-ąją minutę S. Sorokinas baudos aikštelėje surado Ernestą Stočkūną ir šis taikliai smūgiavo į artimąjį vartų kampą.

Vis dėlto „Džiugas“ įrodė savo pranašumą: 85-ąją minutę Aldairas Ferreira atliko efektingą perdavimą Airesui Sousai ir portugalas išplėšė ekipai pergalę.

75-ąją minutę dvikovos nebaigė Alytaus klubo vyr. treneris Sergejus Kuznecovas, kuris buvo išvarytas iš techninės zonos.

Po šios pergalės džiugiečiai su 14 taškų pasivijo Vilniaus „Riterius“, Alytaus ekipa liko su 22 taškais ir rikiuojasi šešta.