2023-06-22 | 19 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 400

„Optibet A lygos“ 19-ajame ture sirgaliai išvydo itin kupinas įvykių paskutines mačo minutes.

Dariaus ir Girėno stadione vykusiame susitikime „Kauno Žalgiriui“ nepavyko nutraukti nelaimėtų dvikovų serijos – rungtynės su Marijampolės „Sūduva“ baigėsi rezultatu 1:1 (0:0).

Kauniečiai beveik visos dvikovos metu kontroliavo situaciją, tačiau buvo arti pralaimėjimo. 93-iąją minutę Ignas Plūkas tolimo smūgio metu atmušė kamuolį į baudos aikštelę, kur po keitimo aikštėje pasirodęs Oyinlola Kayode taikliai mušė į artimąjį kampą.

Per likusias minutes „Kauno Žalgiris“ turėjo puikią progą – jaunojo Nido Vosyliaus bandymą atrėmė Vilius Stebrys.

Vis dėlto septintą pridėto laiko minutę šeimininkai pasiekė savo. Po pakelto kampinio ir Jasono Noslino perdavimo kamuolys dėkingai atšoko Edvinui Kloniūnui ir šis jį smūgiu galva nukreipė į vartus.

Ketvirtą kartą iš eilės sužaidę žalgiriečiai su 25 taškais žengia ketvirti, 18 taškų turinti „Sūduva“ rikiuojasi aštunta.