11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2023-06-11 | 18 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 720

„Optibet A lygos“ 18-ajame ture rezultatyvumu išsiskyrė čempionato lyderis „Panevėžys“ – pasiekta trečia pergalė iš eilės.

Gino Lettieri treniruojami futbolininkai namuose užtikrintai 4:0 (2:0) įveikė paskutinėje vietoje esantį Telšių „Džiugą“.

Dvikova šeimininkams prasidėjo puikiai: jau 3-iąją minutę kamuolys labai dėkingai atšoko ant 16 metrų linijos buvusiam Chafikui Tigroudja, kuris galingu smūgiu atidarė savo įvarčių sąskaitą.

Pirmojo kėlinio viduryje „Panevėžys“ galėjo padidinti pranašumą. Artemo Ščedro atlikto perdavimo metu kamuolys atsimušė į Luko Ankudinovo ranką, tiesa, baudinio nerealizavo Jovanas Čadženovičius – smūgis skriejo virš vartų.

38-ąją minutę „Džiugas“ turėjo geriausią progą, bet Aireso Sousos bandymą blokavo Seydina Keita. Savo ruožtu pirmą pridėto laiko minutę po Ch. Tigroudja perdavimo kamuolį į tuščius vartus nukreipė Markas Beneta.

Antrame kėlinyje šeimininkai užtikrintai kontroliavo situaciją. 63-iąją minutę po Jeffrey Sarpongo perdavimo pirmą savo įvartį Lietuvos čempionate įmušė Matijus Remeikis, o trečią pridėto laiko minutę Noelis Mbo smūgiu iš arti pralaužė ledus atstovaujant „Panevėžiui“.

Panevėžiečiai su 43 taškais padidino atotrūkį nuo artimiausių konkurentų, džiugiečiai išlieka su 11 taškų.