2023-05-21 | 14 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 170

Priešpaskutinės 14-ojo turo „Optibet A lygos“ rungtynės buvo sužaistos sostinėje, kur Vilniaus „Riteriai“ susigrūmė su Telšių „Džiugu“.

Atkaklios dvikovos pabaigoje baudinį realizavę telšiškiai išplėšė lygiąsias – susitikimas baigėsi rezultatu 1:1 (0:0).

14-ąją minutę po nutraukto vilniečių perdavimo kamuolys atšoko Mindaugui Grigaravičiui, kuris smūgį link varžovų vartų atliko iš už baudos aikštelės ribų, tačiau kamuolys praskriejo šalia stačiakampio.

Kiek vėliau po geros perdavimų kombinacijos prieš vartus atsidūręs Deimantas Rimpa savosios progos neišnaudojo, o jau kitame epizode į baudos aikštelę įkirtęs bei laisvas likęs Valdemaras Borovskis nepataikė į vartų plotą.

Kėliniui einant į pabaigą Juozas Lubas susikūrė puikią galimybę pasižymėti – puolėjas baudos aikštelėje suklaidino du „Riterių“ futbolininkus, tačiau į vartų plotą nepataikė.

61-ąją minutę po standartinės situacijos metu atlikto Felipe Brisolos perdavimo smūgį galva atliko Olaide Badmusas, bet kamuolys vėl prašvilpė šalia vartų.

Visgi, „Riteriams“ pavyko pralaužti telšiškių gynybą, o tai po kampinio padarė antrame kėlinyje aikštėje pasirodęs Pierre'as Okende.

Jau per pridėtą teisėjo laiką kamuolį varžovų baudos aikštelėje perėmė Colinas Odutayo ir atliko smūgį vartų link, tačiau kampas buvo per aštrus.

Vos po kelių epizodų rezultatas tapo lygus – savo baudos aikštelėje ranka sužaidė Tomas Dombrauskis, o prie 11 metrų atžymos stojęs Viniciusas Ribeiro neklydo bei realizavo baudinį.

Po 14-ojo turo „Riteriai“ su 11 taškų rikiuojasi devinti, savo ruožtu, „Džiugas“ turi 9 taškus bei žengia žemiau vilniečių.