2022-08-20 | 23 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 400

Šeštadienį prasidėjo 23-iasis „Optibet A lygos“ turas. Intriguojančioje dvikovoje Kauno raj. „Hegelmann“ lygiosiomis 1:1 (1:0) sužaidė su „Kauno Žalgiriu“.

Pirmajame kėlinyje daugiau kamuolį kontroliavo ir pavojų prie varžovų vartų kūrė Andriaus Skerlos auklėtiniai. 26 minutę jų iniciatyvumas pavirto rezultatu – po Hugo Figueredo pakelto kampinio galva tiksliai smūgiavo Samuelis Odeoyibo.

„Kauno Žalgiriui“ sunkiai sekėsi rasti kelių į šeimininkų baudos aikštelę, o „Hegelmann“ išlaikė aštrumą atakose. Tarp ryškesnių epizodų galima išskirti ambicingus H. Figueredo ir Lazaro Sajčičiaus smūgius, bet jiems pritrūko labai nedaug. Taip pat žalgiriečių vartus gelbėjo ir Deividas Mikelionis.

Po pertraukos Roko Garasto kariauna persigrupavo ir pagerino žaidimo kokybę abiejose aikštės pusėse. „Hegelmann“ teko vis dažniau gintis, o vienas iš pirmųjų pavojaus signalų buvo Michaelo Thuique smūgis vartininko baudos aikštelėje – kamuolys skriejo šalia virpsto.

71 minutę „Kauno Žalgiriui“ pavyko išlyginti rezultatą. Nors Mohamedo Bahlouli smūgį pavyko atremti vartininkui Ignui Plūkui, kamuolys patogiai atšoko Antonui Fase, kuris gautą progą realizavo užtikrintai.

Likusioje rungtynių atkarpoje „žalgiriečiai“ buvo aštresni atakose – į virpstą pataikė Nerijus Valskis, padirbėti vartininką privertė ir M. Bahlouli – visgi rezultatas išliko nepakitęs.