2022-08-13 | 22 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 400

„Optibet A lygoje“ šeštadienį vyko dar viena intriguojanti kova iki paskutinių minučių. FA „Šiauliai“ svečiuose jau per pridėtą laiką išplėšė pergalę prieš „Panevėžį“ 2:1 (1:0).

Nuo susitikimo pradžios vyravo aukšto tempo žaidimas nuo vienų vartų iki kitų. Nors panevėžiečiai buvo kiek aštresni atakose, 18 minutę į priekį išsiveržė šiauliečiai. Greitame išpuolyje Eligijus Jankauskas atliko perdavimą į baudos aikštelę link Oleksijaus Ščebetuno, o ten kamuolys įkrito į vartus nuo „Panevėžio“ žaidėjo Matijaus Remeikio nugaros.

„Panevėžys“ sustiprino puolimo apsukas ir kelis kartus buvo arti išlyginamojo įvarčio. Tarp tokių situacijų buvo galima išskirti arti tikslo buvusį Lino Klimavičiaus smūgį galva, o vėliau Ernesto Veliulio smūgiuotas kamuolys buvo išmuštas nuo vartų linijos.

Po pertraukos FA „Šiauliai“ galėjo padvigubinti rezultatą. Danielis Romanovskis kelis kartus atsidūrė atakos epicentre, bet abu kartus jo smūgiai praskriejo šalia vartų konstrukcijos.

Valdo Urbono kariauna aktyviai spaudė varžovus iki susitikimo pabaigos ir iš viso prie jų vartų pakėlė net 20 kampinių. 90 minutę „Panevėžio“ pastangos davė vaisių, kai po Wandersono pakelto kampinio galva tiksliai smūgiavo po keitimo žengęs Pijus Širvys.

Visgi paskutinį žodį rungtynėse tarė šiauliečiai. Kontratakoje O. Ščebetunas išvedė Deividą Šešplaukį priešais vartininką, o lietuvis šaltakraujiškai realizavo progą bei išplėšė pergalę savo komandai.