2022-08-12 | 22 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 220

„Optibet A lygos“ 22-ajame ture netikėtai lengvu laimėjimu džiaugėsi vėl į turnyro lentelės viršūnę pakilusi Kauno rajono „Hegelmann“ komanda.

Savo sirgalių akivaizdoje mėlynai balti net 5:0 (2:0) sutriuškino šiemet retai pergales skinantį Telšių „Džiugą“.

Pirmame kėlinyje šeimininkai daug progų nesukūrė, tačiau tada atėjo Klaudijaus Upsto šlovės valanda. 30-ąją minutę kaunietis galingu smūgiu išvedė ekipą į priekį, o po 10 minučių jo reidas ir perdavimas virto nesudėtingu Alexo Souzos įvarčiu iš arti.

Nepaisant to, kad „Hegelmann“ komandai nepadėjo Augustinas Klimavičius bei rezultatyviausias čempionato žaidėjas Vilius Armanavičius, Kauno rajono klubas tik dar labiau padidino pavarą puolime.

55-ąją minutę daugiau nei trijų mėnesių tylą nutraukė antruoju bandymu kamuolį į vartus pasiuntęs Lazaras Sajčičius, 62-ąją minutę – formalumą atliko Samuelis Odeoyibo, galiausiai, 78-ąją minutę įvarčiu džiaugėsi ir Salifas Cisse. Pastarasis tą padarė po beveik penkių mėnesių pertraukos.

Po šios pergalės Kauno rajono klubas turi 47 taškus, „Džiugo“ sąskaitoje – 14 taškų.