2022-07-31 | 19 turas | Jonavos m. stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 150

Sekmadienį buvo sužaistos dar vienerios „Optibet A lygos“ 19-ojo turo rungtynės. Kauno raj. „Hegelmann“ svečiuose palaužė „Jonavą“ 1:0 (1:0) ir tapo čempionato lyderiais.

Svečiai iš laikinosios sostinės nuo rungtynių pradžios daugiau kontroliavo kamuolį ir išsiveržė į priekį po jonaviečių aplaidumo gynyboje. 10 minutę standartinėje situacijoje Lazaras Sajčičius pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten nieko netrukdomas Mantas Fridrikas iš arti tiksliai smūgiavo į vartus.

Vėliau „Hegelmann“ toliau kėlė problemų varžovų vartams. 29 minutę iš už baudos aikštelės ribų atliko klastingą smūgį į tolimąjį vartų kampą, bet kamuolį pataikė į skersinį. Po kelių minučių Viliaus Armanavičiaus smūgį iš arti atrėmė vartininkas.

Pirmajame kėlinyje „Jonava“ reikšmingų atsakymų kauniečių išpuoliams neturėjo. Visgi kėlinio pabaigoje buvo galima pažymėti Tado Eliošiaus įsiveržimą į baudos aikštelę, pasibaigusiu stipriu smūgiu tiesiai į vartininką.

Po pertraukos „Hegelmann“ toliau išlaikė kontrolę, bet jų atakose iš pradžių buvo mažiau aštrumo. Tuo tarpu „Jonava“ ne tik pavyzdingai gynėsi, bet ir drąsiau jautėsi prie varžovų baudos aikštelės. 64 minutę Jehoras Glušačius įveikė varžovo priežiūrą ir netiksliai smūgiavo prie kairiojo virpsto.

Paskutinėje rungtynių atkarpoje Kauno klubas grėsmingai pagalando savo ginklus ir kelis kartus galėjo padėti tašką rungtynėse. Patogioje pozicijoje baudos aikštelės epicentre atsidūręs Thompsonas Gavi pataikė į virpstą, vėliau standartinėje situacijoje geros progos neišnaudojo ir Ibrahimas Olaosebikanas. Prieš teisėjo galutinį švilpuką „Jonava“ surengė paskutinį šturmą, bet jis pasibaigė nevaisingai.

„Hegelmann“ (43 tšk.) šventė pergalę, kuri leido klubui pakilti į pirmą lentelės vietą ir aplenkti keturiomis rungtynėmis mažiau sužaidusį Vilniaus „Žalgirį“. „Jonava“ (1 tšk.) lieka lentelės dugne.