Tiesiogiai 24 turas / Lie 27 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 24 turas / Lie 28 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 25 turas / Rug 02 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 03 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 05 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 26 turas / Rug 09 19:00 , Telšiai
2022-07-23 | 29 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 500

Pirmoje turnyro lentelės pusėje žengiantis „Panevėžys“ sėkminga gaida sugrįžo į „Optibet A lygos“ batalijas.

Atkeltame 29-ojo turo susitikime namuose žaidę panevėžiečiai 2:1 (1:0) nugalėjo septintą sykį pralaimėjimą patyrusį „Kauno Žalgirį“.

Rungtynių pradžioje svečiai ilgiau kontroliavo kamuolį ir susikūrė pavojingą situaciją, tačiau Divine'as Naah iš geros padėties į vartus nepataikė. „Panevėžys“ išsiskyrė Lino Klimavičiaus netiksliu smūgiu po pakelto kampinio ir galiausiai 20-ąją minutę išsiveržė į priekį.

Kauniečiai grubiai suklydo savo aikštės pusėje, tad Ariagneris Smithas atliko perdavimą Nasko Milevui, kuris pažeme taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą. Pirmame kėlinyje dėl traumos buvo pakeistas A. Smithas, o po pertraukos ir N. Milevas.

Vis tik 57-ąją minutę „Panevėžys“ padvigubino rezultatą: po Jeffrey Sarpongo perdavimo į baudos aikštelę kamuolys kliudė Edvino Girdvainio galvą ir atsidūrė vartų tinkle. Kauniečiai ir toliau nemažai atakavo bei pelnė vieną įvartį, tiesa, paskutinės atakos metu, kai tą padarė Gratas Sirgėdas.

Panevėžiečių gretose po traumos į rikiuotę grįžo Elivelto, savo ruožtu, „Kauno Žalgirio“ ekipoje Lietuvos čempionate debiutavo du naujokai – Michaelas Anaba ir Antonas Fase'as.