2022-07-02 | 18 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 500

„Optibet A lygoje“ psichologiniu atžvilgiu labai reikalingą pergalę iškovojo 2-oje turnyro lentelės vietoje įsitvirtinęs „Panevėžys“.

18-ojo turo akistatoje panevėžiečiai 2:1 (1:1) įveikė Gargždų „Bangą“. Tai buvo pirmoji Aukštaitijos sostinės komandos pergalė Gargžduose Lietuvos čempionate.

„Panevėžys“ dar sykį šiame sezone išsiskyrė greitu įvarčiu. 12-ąją minutę į baudos aikštelę įsiveržęs Pijus Širvys surado ten Ariagnerį Smithą, kurio pirmąjį smūgį Kornelijus Smilingis atrėmė, tačiau apsiginti nuo antrojo neturėjo galimybių. A. Smithas šiame sezone yra įmušęs jau septynis įvarčius.

Vis dėlto svečiai ilgai pranašumo neišlaikė: 18-ąją minutę Valdo Antužio perdavimo sulaukęs Vaidas Magdušauskas debiutą „Optibet A lygoje“ įprasmino puikiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą. Tiesa, V. Magdušauskas kiek vėliau negalėjo tęsti dvikovos ir buvo pakeistas dar pirmame kėlinyje.

Antrame kėlinyje „Banga“ gynėsi itin didelėmis pajėgomis ir ilgą laiką labai retai peržengdavo į oponentų aikštės pusę. Situacija pasikeitė 79-ąją minutę – tada standartinės padėties metu Wandersonas Melo taikliai smūgiavo galva.

Tai buvo penktasis brazilo įvartis šiemet.

„Panevėžiui“ pavyko atsilaikyti bei džiaugtis svarbia pergale, kuri su 36 taškais leido pagerinti savo poziciją pirmame trejete. 15 taškų turinti „Banga“ rikiuojasi aštunta.