2022-04-26 | 10 turas | Prezidento V. Adamkaus VDU sporto centras | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 200

Antradienį „Optibet A lygoje“ sužaistos dar vienerios 10-ojo turo rungtynės. Kauno raj. „Hegelmann“ toliau demonstruoja pavyzdingą formą ir svečiuose 3:1 (2:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“.

Rungtynes puikiai pradėjo Andriaus Skerlos auklėtiniai. 4 minutę šeimininkų žaidėjas Divine'as Naah baudos aikštelėje sužaidė ranka ir teisėjas skyrė 11 m. baudos smūgį. Jį užtikrintai realizavo Vilius Armanavičius, įsirašęs jau trečiąjį įvartį šiame sezone.

„Hegelmann“ toliau kėlė pavojų varžovų vartams ir 25 minutę padvigubino pranašumą. Standartinėje situacijoje Hugo Figueredo atliko tolimą perdavimą į baudos aikštelę nuo šoninės linijos, o kamuolys nepalietė nė vieno futbolininko ir įskriejo į vartų tolimąjį kampą.

„Žalgiriečiai“ nenuleido rankų ir turėjo galimybių sušvelninti rezultatą. 33 minutę arti įvarčio buvo traumą patyrusį Shermarą Martina pakeitęs Edvinas Kloniūnas, bet jo smūgį iš kelių metrų atrėmė vartininkas.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai turėjo dvigubą progą įmušti. Iš pradžių Ignas Plūkas puikiai atrėmė Michaelo Thuique smūgį galva, o pakartotinį puolėjo bandymą vartininkas ir gynėjas Tzlilas Nehemya bendromis pastangomis blokavo.

Tuo tarpu „Hegelmann“ savo progų nesiruošė švaistyti ir 54 minutę pavertė rezultatą triuškinamu. Po Klaudijaus Upsto perdavimo iš krašto Lazaras Sajčičius pasinaudojo varžovų neapdairumu ir smūgiu iš arti nuginklavo D. Mikelionį.

64 minutę svečiai liko žaisti mažumoje, kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išsiųstas Samuelis Odeoyibo, tuo tarpu teisėjas paskyrė 11 metrų baudos smūgį. Visgi M. Thuique pataikė kamuolį į skersinį ir progos nerealizavo.

Po kelių minučių M. Thuique pavyko reabilituotis ir kampinio situacijoje jis pelnė įvartį iš arti. Nors „Kauno Žalgiris“ spaudė varžovus iki susitikimo pabaigos, bet rezultato sušvelninti nepavyko.

„Hegelmann“ (21 tšk.) po pergalės stipriau įsitvirtino antroje vietoje, o ketvirtą kartą iš eilės nelaimėjęs „Kauno Žalgiris“ (9 tšk.) turi tenkintis aštunta vieta.