2022-03-11 | 2 turas | Jonavos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 200

Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa po antrosios pergalės iš eilės bent jau kol kas kyla į „Optibet A lygos“ turnyro lentelės viršūnę.

2-ojo turo rungtynėse išvykoje Kauno rajono klubas be didesnio vargo 4:1 (3:0) įveikė pirmenybių autsaiderę „Jonavą“, kuri per du mačus praleido net dešimt įvarčių.

Jonaviečiai jau pirmosios atakos metu atliko smūgį į vartus – tą kiek netiksliai padarė Yoichi Kawachi. Vis dėlto tai buvo vienintelis pozityvus dalykas per pirmas 45 minutes.

„Hegelmann“ ekipa į prekį išsiveržė 25-ąją minutę, kai po Hugo Figueredo perdavimo pasižymėjo Augustinas Klimavičius, po 6 minučių taikliai į artimąjį vartų kampą smūgiavo Lazaras Sajčičius, o 33-iąją minutę gynėjas Lucasas Martorellis nukreipė kamuolį į savo vartus.

Antrame kėlinyje serbas taip pat pelnė įvartį: 58-ąją minutę L. Sajčičius be didesnio vargo pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Visgi apie pusę kėlinio svečiams teko žaisti dešimtiese, kadangi strategas Andrius Skerla buvo atlikęs visus keitimus, o Matheusas Marcondele dvikovos tęsti negalėjo.

„Jonava“ pelnė garbės įvartį – 84-ąją minutę po Tito Buzo perdavimo iš kairiojo krašto pirmą sykį šiame „Optibet A lygos“ sezone pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Tadas Eliošius.

„Hegelmann“ futbolininkai savo kraityje turi 6 taškus, „Jonava“ – vis dar be taškų.