2021-11-28 | 36 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 350

„Optibet A lygos“ 36-ojo turo susidūrime „Panevėžio“ bei Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipos, kaip ir buvo galima tikėtis, padovanojo atkaklias rungtynes.

„Aukštaitijos“ stadione vykusiame mače buvo užfiksuotos kovingos lygiosios – 2:2 (2:1). Tokiu būdu panevėžiečiams turnyro lentelės kaimynų šiemet nugalėti taip ir nepavyko.

Tai buvo paskutiniosios daugkartinio „Optibet A lygos“ čempiono Pauliaus Janušausko karjeros rungtynės ir jis jas pažymėjo efektingu būdu. Jau 3-iąją minutę saugas pasinaudojo grubia Igno Plūko klaida bei nukreipė kamuolį į tuščius vartus iš maždaug 30 metrų.

16-ąją minutę P. Janušauskas buvo pakeistas.

„Panevėžys“ galėjo pasižymėti dar ne kartą: Jeffrey Sarpongas sukirto kamuolį į virpstą, o kitoje situacijoje puikiai sužaidė I. Plūkas. Vis dėlto kėlinio pabaigoje Kauno rajono ekipa atstatė pusiausvyrą – 42-ąją minutę baudinį realizavo Nauris Petkevičius.

Tiesa, geresnėmis nuotaikomis į pertrauką išėjo šeimininkai. Antrą pridėto laiko minutę J. Sarpongas puikiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą išvedė „Panevėžį“ į priekį.

Antrame kėlinyje komandos keitėsi pavojingomis atakomis, tačiau sėkmė labiau nusišypsojo „Hegelmann Litauen“ komandai. Vilius Armanavičius uždirbo baudinį, kurį 81-ąją minutę ir vėl realizavo N. Petkevičius – tai buvo 16-asis puolėjo įvartis šiemet.

Paskutinis dvikovos akcentas – 88-ąją minutę Mato Deduros gauta raudona kortelė, kai pražangos pagalba buvo nuslopinta pavojinga oponentų ataka.

Po šių lygiųjų „Panevėžys“ sezoną baigė 4-oje vietoje su 60 taškų, laipteliu žemiau likę čempionato debiutantai surinko 53 taškus.